O nasDedans Gothique to portal poświęcony tłumaczeniom utworów związanych z anime: od czołówek i list płac zacząwszy, poprzez piosenki w tle, a na "wyznaniach" postaci skończywszy. Domena została powołana do życia około pięciu lat temu, od dwóch jej dom znajduje się na BlogSpocie. Wcześniej zamieszkiwała Onet - przez rok pod nazwą Eternity Fall, w czasie której to funkcjonowania była projektem samodzielnym Ciary, szefowej całego tego ambarasu. Po zdobyciu zauważalnej popularności Eternity Fall zostało przemianowane na dedans-gothique.blog.onet, by po dwóch latach rozwinąć skrzydła na dedans-gothique.blogspot.

Sama nazwa to luźno przetłumaczone na francuski Gothic Inside, które narodziło się tych samych powodów, co wszystkie nazwy wymyślone przez Ciarę: bo tak, bo faza na [tu wstaw język], bo wtedy wydawało się takie COOL i JAZZY i w ogóle SZAŁ. A że nijak ma ona związek z tłumaczeniem piosenek z chińskich porno bajek, to tym bardziej się przyjęła. ... Właściwie to ma się nijak do wszystkiego.
Z zaufanych źródeł wiemy, że jest ona mniej więcej poprawna (choć żadna z nas nie zna francuskiego ni w ząb), tylko partykuły nam brakuje. Hurra!

And now for the current Staff roll!

Ciara - Pani Szefowa, zajmuje się tłumaczeniem i szeroko pojętą administracją. Przepada na pół roku, potem nagle się pojawia i wskrzesza stronę. Taka sytuacja.


 

KunoichiAktualnie nie przyjmujemy nowych twarzy.

Odnośnie kopiowania naszych tłumaczeń: nie mamy nic przeciwko tak długo, jak sprawiedliwie podpisujecie rzeczywistego autora. Odnośniki do stron, z którym pochodzą romaji, kanji i angielskie tłumaczenia niebędące naszą własnością wymieniamy zawsze na początku nowego postu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz