27 czerwca 2010

Ogłoszenia Parafialne ~Summer Edition~Dzień dobry/dobry wieczór. Nareszcie wakacje - głównie dla tych z Was, którzy nie mieli przyjemności pisać matury w tym roku. Czy macie wakacyjną pracę czy jej nie macie - pamiętajcie, że to TYLKO dwa miesiące

Ogłoszenia Parafialne zwykle wiążą się albo ze zmianą szablonu albo z nowym składem albo z moim widzimisię. Azaliż: jak widać Dedans Gothique ubrało się w bikini i cieszy ciepłymi kolorami, przejrzystością oraz całkowicie nowym "układem sił". Jesteśmy teraz tak cholernie kawaii, że wchodzę tu tylko żeby sobie popatrzeć. God, I'm a terribly lucky girl. Kocham Yumi szczerą nieyuri'ową miłością.

Poza tym mam przyjemność powitać w naszym zespole Anulkę406, urocze dziewczę, które będzie cieszyć Was swoją twórczością. Przedsmak był już w tłumaczeniu Image Songa Anny z Shaman King, liczę na jak najdłuższą i owocną współpracę.

Wakacje to oczywiście także urlopy więc spodziewajcie się chwilowego uszczuplenia zespołu.
Czyli nic się nie zmieni, znowu w swoim szale przetłumaczę każdy request jaki mi się nawinie. ... to już chyba nie jest normalne.
Can't beat mine, can't beat mine - no, you can't beat my TRANSLATING RAGE~
(I don't wanna be a furry...)

Dedans Gothique President
Ciara

2 komentarze:

  1. Pewnie trzeba zmieniać stronę z porami roku, ale ta nowa witryna mi się nie podoba

    OdpowiedzUsuń
  2. Cieszę się, że jesteś w mniejszości.
    Ładnie, ładnie, łaaaaadnie~ ...

    OdpowiedzUsuń