4 maja 2013

Ogłoszenia Parafialne, Edycja Majowa.W przerwie od Kunosiowo-Arashowego spamu wsadzam te jakże oczekiwane (not really) i potrzebne (bardzo-bardzo) Ogłoszenia odnośnie nowości na naszym słit blogasku. Coby nie przedłużać...

1. Odpowiadając na pytanie z najnowszego zamówienia: NIE, nie tłumaczymy utworów innych zespołów. Arasze to utrzymujące się już od jakiegoś czasu fanostwo Kunosia, a że i tak wsadzamy tu tłumaczenia chińskich porno piosenek, to czemu nie. W myśl zasady: to moja strona, mogę to robić co mi się żywnie podoba. 
Tak po prawdzie - Vocaloidy poszły głównie z tego powodu, że nie wyrabiałyśmy. Wyobraźcie sobie co by było, gdybyśmy zobowiązały się do przekładów j-popu. CAŁEGO j-popu. No dobra, może nie całego, ale rozumiecie o czym mówię.

2. W związku z tym, że mogę tu robić co mi się żywnie podoba, wchodzi nowa kategoria piosenek na DG. Mianowicie zamierzamy tłumaczyć piosenki musicalowe. Oczywiście bierzemy pod uwagę tylko* musicale na podstawie anime/mangi/japońskich gier. Więc oczywiście wszystkie BuriMyu, SeyaMyu, Ace Attorney itd. jak najbardziej się zaliczają. Jeszcze nie podjęłam decyzji odnośnie wyglądu zakładek, na 80% stworzymy oddzielne (na 80% - w przypadku takiego AA, gdzie piosenki są aż trzy wydaje się to mocno na wyrost).

3. Staff i Zasady są mocno nieaktualne więc czeka je odświeżenie i przerzut do zakładek pod Bayonettą. Najważniejsza zasada - dwa tłumaczenie, które jeszcze nie są na stronie w przypadku złożenia swej kandydatury na tłumacza Dedans - istnieje i ma się dobrze. Mail pozostaje ten sam.

4. No i przyjmujemy datki w postaci nagłówków ^^ Mile widziane motywy z Uteną, Lupinem, Księżniczką Kryształu z Mawaru Penguindrum. Ale jak będzie ładny, to nie będziemy wybrzydzać.
DANKE SZYN, SCHIZMO, jest pięęęęękny ^^

* Tak wspominam, bo a nuż ktoś mi tu wyleci z Upiorem w Operze.

I to tyle. Miłego dnia!

Dedans Gothique President
Ciara

4 komentarze:

 1. Podesłałam Ci drobny prezent na maila.

  OdpowiedzUsuń
 2. *O* Utena! jak pięknie jest teraz <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? NIGDY, ale to NIGDY nie przegapię okazji, by pokolorować DG na różowo! *spaczenie*

   Usuń
  2. Różowy to nie mój kolor, ale tu mi się bardzo podoba :D

   Usuń